Moření cibulovin

Moření cibulovin

Před sázením hlízy a cibule okrasných rostlin prohlédneme a rukama očistíme od mechanických nečistot.

Hlízy a cibule Očištění od mechanických nečistot

Moříme a následně vysazujeme jen zdravé, mechanicky nepoškozené cibule a hlízy.

Moření provádíme NEJPRVE (!!!) v sirném přípravku s účinnosti proti roztočům a háďátkům po dobu 12 hodin. Následně cibule a hlízy vyjmeme, necháme okapat.

Přípravek Sulka Moření v přípravku Sulka

NÁSLEDNĚ (!!!) moříme v roztoku fungicidního přípravku na bázi captanu - Merpan - po dobu 15 - 20 minut.

Přípravek Merpan Moření v přípravku Merpan

Takto namořené hlízy a cibule necháme oschnout ve stínu a ihned vysadíme na připravený záhon.

 

Video ukázka moření cibulovin

  

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč v okrese Pardubice se zabývá hlavně prodejem a servisem malé zahradní a komunální techniky. Náš sortiment strojů na zahradu jsme pro Vás rozšířili o: ruční nářadí pro zahrádkáře, semena, postřiky, hnojiva, květináče, závlahový program, bazénovou chemii, zahradní dekoraci, substráty, ochranné fólie, zakrývací plachty, předměty k dekoraci a aranžování květin. Toto vše najdete v naší pobočce na adrese: Krtkův ráj, Pražská 2, Přelouč.

tel: 466 955 022

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení