Jak na myši a potkany

Jak na myši a potkany moderně a efektivně?

Pokud máte zahradu, obytný dům, jistě jste se setkali s problémem, jak chytat myši někdy i potkany. Jelikož myši i potkani jdou také s dobou. Neustále si předávají své vědomosti z generace na generaci, jak obelstít pastičku s návnadou. Je to opět člověk, který vymyslel velice chytrou pastičku na myši, která má několikanásobně větší účinnost jak pastičky obyčejné. Tyto nové moderní pastičky dokáže nalíčit i člověk, který s tím měl vždy problémy a úspěch býval nevalný.

Znáte to - nalíčíte klasickou pastičku na myši, dáte tam chutnou návnadu a ráno zjistíte, že návnada byla doopravdy chutná, protože myš ji s velikou chutí sežrala, ale chytit se nedala. Nebo v tom lepším případě pastička secvaknutá a myš pryč opět i s návnadou. Jelikož i já osobně jsem bojoval s tímto problémem až do té doby než jsme začali prodávat tyto nové pasti na myši. Moc jsem tomuto vynálezu zprvu nevěřil. Protože jako obchodník všechno co prodáváme si musím vyzkoušet na vlastní kůži, ve vlastním prostředí a hlavně dlouhodobě, tak jak jsem jiřekl měl veliké pochybnosti o těchto pastičkách na myši, ale cvaknutí první chycené myšky mne přesvědčilo o pravém opaku. Jsou tyto pastičky sice o nějakou drobnou kačku dražší než ty obyčejné klasické, ale úspěch je doopravdy překvapující. Dokonce se mi podařilo chytit několik myší i do této moderní pasti i z naprosto vypotřebovanou návnadou. Zkrátka a dobře když Vám projde myš někde kolem této nové pastičky na myši, tak nikdy neodolá a jde se zvědavě podívat co jste jí to připravily za novotu. Dokonce se nám dostala myška potvůrka i do bytu dokonce i do prodejny. Chtělo to jenom počkat 3-4 hodiny nechat nalíčenou pastičku v daném prostoru a úspěch byl zaručen. Těd kdykoliv se nám kolem domu, u slepic, venku pod dřívím objeví myšky, vyhlašuji jim boj s novou myší pastičkou. Kdybych si dělal zářezy  do dřevěného kmenu na chycené myši, tak už bych kvli tomu musel pokácet celý les.

 

Tyto nové pastičky na myši můžete od nás objednat i na dobírku.

 

 

  

Technické parametry:

  • přírodní návnada, netoxické látky
  • vysoce přitažlivá pro myši
  • vyjímečně vysoká míra odchytu
  • účinný pružinový mechanismus
  • hygienické odstranění mrtvých hlodavců
  • není nebezpečná pro děti
  • možnost náhrady unikátní návnady

Více informací o produktu:

 

Ostaní výrobky v kategorii

  • past na šatní moly
  • past na šváby

 

 Toto zboží zakoupíte na naší prodejně Krtkův ráj - zahradní centrum Přelouč

 

 

 

Nejvyhledávanější:

 Dřevěná pastička na myši, kterou nalíčí i ten, komu líčení apstí nikdy nešlo   Past na odchyt živých myší  Nová technlogie chytání myší    
         
 Výsledek chytání myší novou technologií    Past na potkany. Je stejná jako past na myši, ale velikostí uzpůsobena potkanům    
 

 

     

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč v okrese Pardubice se zabývá hlavně prodejem a servisem malé zahradní a komunální techniky. Náš sortiment strojů na zahradu jsme pro Vás rozšířili o: ruční nářadí pro zahrádkáře, semena, postřiky, hnojiva, květináče, závlahový program, bazénovou chemii, zahradní dekoraci, substráty, ochranné fólie, zakrývací plachty, předměty k dekoraci a aranžování květin.

Toto vše najdete v naší pobočce na adrese: Krtkův ráj - zahradní centrum, Pražská 2, Přelouč.

tel: 466 955 002

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení