Jak mít krásný zelený trávník?

Myslíte, že krásný zelený trávník vyroste bez Vašeho přičinění?

     Ne, není tomu pravda. Chcete-li mít krásný zelený trávník, aby Vám jej sousedi záviděli, musíte mu dát po celou jeho dobu vegetace svoji lásku a péči. Jen když trávníku dáte hodně své energie, práce i trocha toho vlastního potu, tak teprve potom se Vám  odvděčí svoji krásnou uklidňující zelenou barvou. O trávnících již bylo popsáno mnoho vrůzných odborných časopisech a knihách.

    Naše zkušenost je ta, že lidé co přestali pěstovat brambory, řepu a jiné plodiny pro hospodářská zvířata, si říkají zaseju trávu a budu mít pokoj.Opak je však pravdou. Tráva je velice zvláštní plodina. Hnojí se aby rostla, po té se sekaá aby zase nerostla a ještě ke všemu máte plno starostí co uděláte s velkou hromadou posečené trávy, nikdo ji dneska nechce a dlouhé stéblo špatně hnije na kompostu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení