Sekačka Honda HRN 536 VY - s plynule regulovaným pojezdem

Sekačka Honda s variabilním pojezdem SMART Drive


Honda HRN 536 VK

  • Stroje HONDA nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadují řádný předprodejní sevis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením. 

Více o produktu:

 

Motorová sekačka Honda HRN 536 VY je následovnice modelu HRG 536, ale již v na novém přepracovaném modelu podvozku společně s novým výkonějším a ekonomičtějším motorem Honda GCVx o objemu 170 ccm. 

Sekačka je na trávníku poháněna osvědčeným a jednoduchým pojezdem s plynulou změnou rychlosti SMART Drive, kterou si může každý přizpůsobit  dle svých potřeb přizpůsobit. 

Stejně jako předchozí model je vybavena i HRN 536 VK uzavírací klapkou pro mulčování, ale ani tu nezůstalo vše při starém a inovovalo se. Systém ovládání páky na mulčovací klapku byl přepracován, ale jak už to u Hondy bývá, osvědčené dva nože uložené nad sebou zůstaly. 

Sekačku Honda HRN 536 VY pomocí rychloupínání na každé straně madle snadno a rychle složíte do přepravní, nebo skladovací polohy. 

Snadné startování motorů Honda si oblíbila už řada žen v nejrůznějších zapracování do strojů. Sekačky Honda HRN 536 VY s novými motory GCVx s ještě lehčým startem je rozhodně opět nezklamou. 

Lehký start motoru, automatické ovládání sytiče, plynulá regulace pojezdu pomocí SMART Drive, dva sekací nože, mulčovací klapka a abnormálně vynikající sběr i vlhké trávy. Přednosti se kterými bude Honda vždy vyčnívat a uspokojvat, tak své zákazníky.

Technické parametry:

 

Model motoru GCV 170 H
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Objem motoru 170 ccm
Jmenovitý výkon motoru 3,2/2950 (kW/min-1)
Záběr sečení 53 cm
Pojezd ano - SMART Drive
Regulace pojezdu plynule  0-1,75(m/s)
Polohy sečení 7 (27 - 100)
Roto stop  ano
Žací nože 2
Mučování ano - integrovaná mulč. klapka
Skelet sekačky lakovaný ocelový plech + plast
Obsah koše (l) 70
Garantovaná hlučnost dB(A) v místě obsluhy 85
Sklápěcí rukojeť ano
Hmotnost (kg) 36
Cena v Kč včetně DPH 26.990,-

 

Stroj je vhodný zvláště na travnaté zahrady kolem domů a chalup, na obecní pozemky, do mateřských škol a školek, firemní plochy na parkovou úpravu do 1500m2.

V naší provozovně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto stroje. Samozřejmostí je  prodej náhradních dílů a poradenský servis.

Více informací o skupině produktů

 

  • Sekačky Honda jsou známé na českém trhu svou bezkonkurenční kvalitou a pohodlím při práci s těmito stroji. Díky maximální důraznosti na kvalitu při výrobě se může Honda pochlubit i s pětiletou zárukou

Ostaní výrobky v kategorii

 

 

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační travní sekačky, benzínové sekačky, mulčovací sekačky,  značek: Honda. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

  SDE

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení