Jak připravit sekačku na sezónu bez zbytečných problémů?

Máte zájem o beztarostnou přípravu zahradní techniky:

Typ stroje: sekačka, zahradní traktor, křovinořez, malotraktor a jiné:

Kontrolný kód

i

Chcete mít celoročně krásně posekaný trávník bez nervů co s rozbitou sekačkou?

Každý Váš stroj si zaslouží co nejlepší péči na nejvyšší úrovni. Když tuto péči zanedbáte, stroj se vám oplatí svojí neposlušností, nekázni a odporem k práci.

Na svoji zahrádku si jdete všinou hlavně odpočinout a relaxovat po dlouhém úmorném pracovním týdnu. Nejdete se přeci nervovat s nefungující sekačkou, rotačním kypřičem, travním traktorem, nebo jiným malým pomocníkem na ulehčení práce. Proto dejte svému pomocníkovi to co mu náleží a to co si zaslouží.

  • zkontrolujte vizuálně stroj po zimním spánku, doplňte chybějící kryty, které jste někam odložili
  • zkontrolujte stav oleje, popřípadě jej vyměňte .... při výměně oleje starý ekologicky zlikvidujte
  • proveďte řádnou kontorlu vzduchového filtru
  • zkontrolujte všechny spoje 
  • nalijte ošetřené palivo stabilizátorem paliva do nádrže
  • zkuste motor nastarovat
  • vyzkoušejte všechny funkce stroje: sečení, pojezdy, vypínání motoru, bezpečnostní pojistky
  • jde motor v pravidelných otáčkách? Nemuste jej dlouho přesvědčovat ke startu?
  • našli jste na stroji nějakou závadu se kterou si nevíte rady? Klidně nám do servisu napište dohodněte si termín opravynebo využijte výše uvedený formulář.
  • hlavně NEČEKEJTE až zahrčí první zahradní stroj ve vsi, nebo v zahrádkářské kolonii, to potom už je většinou pozdě řešit problém s nefunkčním strojem, po naší 20-ti leté praxi se tento jev každý rok opakuje naprosto stejně. Před sezónou si málokdo vzpomene na svoji sekačku v garáži nebo pod kůlnou a pak když potřebujete nutně rychle dělat na zahrádce stroj nefunguje a všechny servisy zahradní techniky jsou zavalené prací.

 

     Věřte mi, že nyní se zdá ještě dost času na nějakou údržbu stroje, ale měsíc se překulí jako voda, jarní sluníčko má potom rychlou sílu a příroda nečeká až my lidé se rozhoupeme nebo si uděláme čas. Zatím ještě platí, že my se musíme podřizovat přírodě a ne příroda nám. Jsem přesvědčen o tom, že toto pravidlo je velice správné. Představte si jak by o na světě vypadalo, kdyby v lednu šel někdo okopávat brambory na záhonek.

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří zahradní stroje, travní traktory, travní sekačky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení