Pojezdové skříně

Pojezdové skříně

K čemu slouží pojezdové skříně?

Stavebnicový systém VARI má širokou škálu možností využití díky dvoum pojezdovým převodovým skříním, ke kterým lze kombinovat různá příslušenství.

Máme zde pojezdovou skříň DSK 317, kterou lze ve stavebnici VARI "ustrojit" do pojezdových kol a využívat ji například v kombinaci se sklopným vlekem, příslušenstvím na orbu, k vláčení, sázení brambor apod., nebo lze na DSK 317 nasadit sadu pro kypření půdy a tu si tak připravit k ulehčení dalších zemědělských prací.

Stavebnicový systém VARI dále obsahuje pojezdovou skříň DSK 316 s přední vývodovou hřídelí, se kterou lze pohánět, například zametací kartáč na smetí, nebo úklid sněhu, sněhovou frézu, bubnovou rotační sekačku, obraceč sena a jiná další potřebná příslušenství.

Pojezdové skříně lze zakoupit jak na dvoudobé, tak i čtyřdobé motory s upínáním a vodícími rukojeti VARI.

Již několik generací českých zemědělců a zahrádkářů se přesvědčily o kvalitě litinových skříní značky VARI.

 

Při těchto činnostech vám VARI ušetří námahu:

  • orání pozemku
  • kypření a zpracování půdy
  • sázení a vyorání brambor
  • sekání vysoké trávy
  • sušení sena včetně obracení a nahrnování
  • přeprava nákladu
  • úklid sněhu
  • zametání smetí
  • sekání neudržovaných ploch

Pojezdové skříně vyrábí firma
 

Převodová skříň DSK 317

 

Převodová skříň DSK 316

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příklady použití pojezdových převodových skříní VARI:

 Malotraktory  Sekačky  Sněhová fréza    
         
 Rotační kypřič Mulčovač  Zametací kartáče    
       

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační sekačky, mulčovače, malotraktory, čerpadla, rotavátory, křovinořezy, zametací kartáče značky VARI. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení