Honda HRG 416 SK sekačka se zárukou kvality

Sekačka bez pojezdu Honda HRG 416 SK

HRG 416 SK

  • Stroje HONDA nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadují řádný předprodejní sevis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.

Více o produktu:

 

Motorová sekačka Honda HRG 416 SK s elegantním designem a pětiletou zárukou kvality. Benzínová sekačka Honda HRG 416  SK je vhodná nejen pro ženy díky svému snadnému (EASY) startu. Lehká skladovatelnost a manipulace se sekačkou Vám dodá maximální spokojenosti ve všech směrech. Lehce se tyto sekačky převáží v kufru osobního automobilu. Benzínové motorové sekačky Honda HRG 416 SK jsou známy svoji velmi nízkou spotřebou paliva, obzvláště tichým chodem, velkým kroutícím momentem motoru. Zvláště pak speciálně tvarovaný korpus sekačky umožňuje sekat a hlavně sbírat i vlhkou trávu, třeba po dešti a nebo za ranní rosy. Obě nápravy pojezdových koleček jsou v kuse, to znamená, že se nevylamují jednotlivá pojezdová kolečka ze skeletu sekačky.

Technické parametry:

 

záběr sečení 41 cm
pojezd ANO
průměr kol(před / zad.) 178 / 212 mm
bezpečnostní brzda ano
nastavení výšky sečení (mm)

6 poloh

19-73

skelet sekačky lakovaný ocelový plech
obsah koše(l) 50
spotřeba paliva (l/hod) 0,53
garantovaná hlučnost dB(A) 96
sklápěcí rukojeť ano
mulčovací sada volitelně
hmotnost(kg) 30,5
záruční doba 5 let
Cena s DPH 13.990,- Kč
Akční cena s DPH 12.490,- Kč

Stroj Honda zakoupíte pouze v naši značkové prodejně!

Stroj je vhodný k používání k sekání a sbíráni trávy kolem domů, na zahrádkách, částečně na údržbu hřbitovů, do menších firem.  

V naší provozovně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto stroje. Samozřejmostí je  prodej náhradních dílů a poradenský servis.

Více informací o skupině produktů

 

  • Sekačky Honda jsou známé na českém trhu svou bezkonkurenční kvalitou a pohodlím při práci s těmito stroji. Díky maximální důraznosti na kvalitu při výrobě se může Honda pochlubit i s pětiletou zárukou

Ostaní výrobky v kategorii

 

   

 

 

  

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační travní sekačky, benzínové sekačky, mulčovací sekačky,  značky Honda. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové, Chvaletice, Nový Bydžov. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   

Přihlášení