Sekačka bubnová VARI DS 521 B Líza 60

Disková sekačka VARI DS 521 B Líza 60 s motorem Briggs & Stratton

 

 

Více o názvu produktu:

 Novinkou na trhu je bubnová sekačka DS-521B Líza 60 osazena motorem Briggs & Stratton 675 SeriesTM. Jedná se o rozšíření motorizace bubnových sekaček.

Sečení s LÍZOU je velmi snadné i v sadech. Umožňuje to nový, důmyslně zkonstruovaný systém pohonu pojezdových kol. Pro snadnější otáčení se místo volnoběžek v kolech využívá dělená hnací náprava. Spodní i horní disk bubnové sekačky LÍZA jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy 4 otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Velikou výhodou je vysoká pevnost žacího disku a tím pádem i dlouhá životnost. Hrozí-li nebezpečí, bezpečnostní brzda zastaví žací buben do 3 vteřin.

  • motor B&S 675 SeriesTM
  • dělená hnací náprava pro snadnou manipulaci
  • plachetka pro řádkování trávy
  • šíře záběru 58,5 cm / 4 nože
  • bronzové šnekové kolo v převodovce
  • inovované řemeny optibelt

Konstrukce rámu využívá prostorový trubkový rám, který v přední části stroje zároveň tvoří krytování žacího bubnu. Pohon vyžínače zajišťuje osvědčený výkonný, tichý Briggs & Stratton s velmi nízkou hladinou škodlivých emisí výfukových plynů a snadným startem. LÍZA je lehká, snadno ovladatelná a skladná. Po sklopení řidítek ji můžete pohodlně umístit i do zavazadlového prostoru osobního auta. Každý určitě ocení spolehlivost a výkonnost tohoto stroje, jehož kvalitu.

 

Ovládací prvky + práce se strojem

 

Ukázka sečení v praxi na zahradě se stromy

 

 

 

 

Technické parametry:

 

Typ motoru Briggs & Stratton 675 series
Objem motoru (cm3) 160
Výkon motoru (kW/rpm/HP) 2,8/3200/3,6
Kroutící moment (N.m/rpm) 9,2/2400
Nastavené otáčky motoru (rpm) 3200 (+/-100)
Objem palivové nádrže (litry) 1,1 (0,91)
Palivo bezolovnaté (okt.č.) 91-95
Objem olejové náplně v motoru (litry) 0,55
Jakost oleje v motoru SEA30,15W-40
Délka x šířka x výška (mm) 1730 x 751 x 1180
Otáčky žacího disku (min-1) 1990
Obvodová rychlost nože (m/s) 60,3
Šíře záběru (cm) 56
Výška sečení (cm) cca 4
Počet nožů 4
Počet rychlostí 1
Pojezdová rychlost (km/hod) 2,6
Rozměr kol zadních 3.50 x 6
Brzda nože ano
Typ spojky napínací kladka
Typ převodové skříně šneková
Objem olejové náplně v převodovce (litry) 0,025
Jakost oleje v převodovce stálá náplň
Řidítka nastavitelná stranově ne
Řidítka nastavitelná výškově ano
Doporučená plocha (m2) 800-1400
Příslušenství boční plachetka
Hmotnost (kg) 59
Cena 21. 990,- Kč

 

V naší provozovně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto stroje. Samozřejmostí je  prodej náhradních dílů a poradenský servis. Tento stroj je vhodný pro sečení vysoké trávy na sušení  zvláště využitelný při domácích chovech drobného hospodářského zvířectva, menší chovy skotu a koní.

Více informací o skupině produktů

  • Na bubnové sekačky VARI Líza DS 521 je poskytována záruční doba v délce 5 let.
  • Tuto sekačku nezakoupíte u nás v krabici, ale pouze řádně naservisovanou, připravenou k provozu a samozřejmostí je řádné zaškolení obsluhy včetně seznámení s údržbou a ovládáním stroje.
  • Tento produkt můžete u nás zakoupit i na splátky. 

Ostaní výrobky v kategorii

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační bubnové sekačky VARI Líza DS-521 od výrobce značky VARI. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení