Orba

Orání

Co je potřeba k orbě na menších pozemcích?

 

Dobré klimatické podmínky, zem jenom zvlhlou ne podmáčenou deštěm. Tažný prostředek a správně seřízený pluh. Jako tažný prostředek využijete malotraktor buď jednoosý nebo více osý. Poté potřebujete trochu trpělivosti k učení se správně orat.

Doporučujeme tuto techniku:

 

Další funkce malotraktorů:

 

Malotraktory VARI umí nejen orat, ale krásně zrotavátorují zem, bránami uvláčí, nasází brambory, proořou brambory, vyořou brambory, navozí zeminu, hnůj, rozvezou kompost. Mezitím ještě stihnou posekat a usušit trávu. No a v zimě poslouží na dopravu dříví z lesa a uklidí sníh. Některé typy dokáží i zametat smetí.

 

Doporučujeme tyto značky:

  • VARI
 

 

Ukázky techniky:

 

 VARI Global s oboustranným pluhem
   
 
 VARI Orba orání      

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační sekačky, mulčovače, elektrocentrály, drtiče, travní traktory, malotraktory, čerpadla, rotavátory, křovinořezy, zametací kartáče značek: Honda, VARI, Motor JIKOV, ama-Czech, Karsit, Briggs & Stratton, V-Garden. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení