Sekačka bubnová VARI Agatha DS 521Z

Vari Agatha DS-521 Z

Vari Agatha DS 521 Z

 

Více o sekačce VARI Agatha:

 

Moderní jednoduché sečení s bubnovou sekačkou VARI Agathou je velmi snadné i v náročných terénech. Snadné a jednoduché sečení se sekačkou VARI Agathou DS 521 umožňuje propracovaný systém celé konstrukce sekačky. Spodní i horní disk bubnové sekačky DS-521 Agatha jsou patentované plechové výlisky. Na horním disku jsou otočně uloženy 4 žací nože s oboustranným ostřím. Nože se nechají otočit při opotřebení jedné strany ostří. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Spodní disk sekačky VARI Agatha DS 521 zároveň slouží jako velice kvalitní kluzák pro překonání nerovností terénu. Velikou výhodou je vysoká pevnost žacího disku a tim pádem i dlouhá životnost. V případě nebezpečí bezpečnostní brzda zastaví žací buben do 3 vteřin.

Konstrukce rámu sekačky VARI Agatha DS 521 využívá prostorový trubkový rám. Pohon bubnové sekačky VARI Agatha DS 521 zajišťuje osvědčený výkonný, tichý a úsporný motor VARI XP200A. Sekačka  AGATHA je lehká, snadno ovladatelná a skladná. Toto zvláště ocení ženy, důchodci a všichni kdo preferují jednoduchost a účelnost.

Po sklopení řidítek ji můžete pohodlně umístit i do zavazadlového prostoru osobního auta. Každý určitě ocení spolehlivost a výkonnost tohoto stroje, jehož kvalitu podtrhuje i garantovaná pětiletá záruka.
 

 

 

 

 

 

 

Technické parametry:

 

Typ motoru VARI XP200A
Objem motoru (cm3) 196
Výkon motoru 5 HP
Kroutící moment  10 N.m
Nastavené otáčky motoru (rpm) 3200 (+/-100)
Objem palivové nádrže  1.3 L
Objem olejové náplně v motoru  0,6 L
Plošný výkon stroje  až 1170 m2 za hod
Délka x šířka x výška (mm) 1730 x 751 x 1180
Otáčky žacího disku (min-1) 1990
Obvodová rychlost nože (m/s) 60,3
Šíře záběru (cm) 58,5 cm
Výška sečení   4 cm
Počet nožů 4
Počet rychlostí 1
Pojezdová rychlost (km/hod) 2 km/h
Rozměr kol zadních 3.50 x 6
Brzda nože ano
Typ spojky napínací kladka
Typ převodové skříně šneková
Jakost oleje v převodovce stálá náplň
Řidítka nastavitelná stranově ne
Řidítka nastavitelná výškově ano
Doporučená plocha do 11000 m2
Příslušenství boční plachetka
Hmotnost (kg) 58
Cena 29 990,- Kč

 

 
V naší provozovně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto bubnové sekačky VARI Agatha DS 521. Samozřejmostí je i  prodej náhradních dílů a poradenský servis. Neodkládejte každoroční prohlídku stroje, předejdete tím případným velkým problémům uprostřed sezóny, kdy nejvíce potřebujete sekat a sušit trávu. Tato bubnová sekačka VARI Líza je vhodná pro sečení vysoké trávy na sušení.  Zvláště využitelná je  při domácích chovech drobného hospodářského zvířectva, menších chovech skotu a koní. Potřebujete-li rychle a sndno nasekat králikům, tato sekačka VARI Agatha DS 521 je pro tyto účely nejvhodnější.

Více informací o bubnové sekačkce VARI Líza DS 521: 

 • Na bubnové sekačky VARI Agatha DS 521 je poskytována záruční doba v délce 5 let.
 • Tuto sekačku nezakoupíte u nás nikdy pouze v krabici, ale jen a  pouze řádně naservisovanou a připravenou  k provozu.  Samozřejmostí u nás  je vždycky řádné zaškolení obsluhy včetně a velice podrobné  seznámení s údržbou a ovládáním stroje.
 • Tuto bubnovou sekačku VARI Agatha   můžete u nás zakoupit i na splátky. 

Ostatní výrobky v kategorii

 • Vari Agatha DS 521 
 • Vari Adela PRO BDR - 720
 • Vari Lucina BDR - 620 B
 • Vari Lucina Max BDR - 620 + VM 680
 • Vari Lucina Max BDR - 620 
 • Vari Lucina Max BDR 620 + SH - 600
 • Vari systém Samson 56 (pro DSK 316) 
 • Bubnová sekačka BDR 650V
 • Vari BDR - 620E (EGO - akumulátorová)

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj zahradní technika - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se specializuje na  prodej a servis malé zahradní techniky. Náš sortiment tvoří také rotační bubnové sekačky VARI Agatha DS-521 od výrobce značky VARI. Působíme hlavně ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.
 

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení