Travní traktor Honda HF 2417 HB model 2020

Travní traktor Honda HF 2417

 Honda HF 2417 HB model 2020

  • Stroje HONDA nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadují řádný předprodejní servis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením. 

Více o produktu:

 

Travní traktor Honda HF 2417 HB je novinkou letošního roku. Jak už u Hondy bývá zvykem, tak i na tomto stroji je maximálně dbáno na pohodlí obsluhy a přitom neustoupeno maximální kvalitě stroje.  

Honda HF 2417 HB je určený především k sekání trávníků a to dělá perfektně! Se sadou dvou speciálně tvarovaných nožů a silným motorems dostatečnou rezervou výkonu v kroutícím momentu si traktor může dovolit obrovský průtok vzduchu, který vede k lepší průchodnosti sečené hmoty sečením a skrze výhozový tunel. 

OptiFlow - je systém umožňující vysoký sací efekt. Proudění takto velkého množství vzduchu musí být dostatečně podpořeno několika systémy. Především dvěma ventilátory usazenými v optimálně umístěnými otvory ve skeletu sečení. Ty dohromady umožňují nasávání velkého množství vzduchu.  Dostatečně široký otvor výhozového tunelu pak umožní tomuto vzduchu rovnoměrné proudění do uzpusobeného sběrného koše.

Twxtilie sběrného koše je řešena v patentovaném stylu "flamengo šatů". Takto uzpůsobeny dvě vrstvy textilií umožňují dostatečně velké proudění nasávaného vzduchu ven ze sběrného koše, zároveň zachycuje posečený materiál a zamezuje především prašnosti a tím jsou tyto koše pro alergiky daleko více příjemnějším řešením.  

 

 

 

Techické parametry:

 

Cena (s DPH) 124 991,- Kč
Délka záruční doby 5 let
Záběr sekačky (cm) 102
Pojezdová převodovka Hydrostatická
Rychlost pojezdu vpřed (km/h) 0 - 8,2
Rychlost pojezdu vzad (km/h) 0 - 4,2
Typ motoru GCV 530
Výkonová kategorie motoru (HP) 17
Maximální kroutící moment Nm (ot.min) 34,3 (2500)
Spotřeba paliva 3,8
Objem palivové nádrže (l) 5,4
Množství motorového oleje (l) 1,3 (s filtrem)
Objem sběrného koše (l) 300
Rozměr předních kol 15 x 6,00-6
Rozměr zadních kol 18 x 8,50-8
Výška sečení (mm) 30 - 90
Počet stupňů výšky sečení 7
Způsob spouštění sekačky Elektromagnetická spojka
Mulčovací ucpávka Volitelné příslušenství
Garantovaná hlučnost dB(A) 100
Vnější rozměry D x Š x V (mm) 2480 x 1050 x 1120

Stroj Honda zakoupíte pouze v naši značkové prodejně!

Stroj je vhodný zvláště na zahrady a travnaté plochy nad 3000m2 .

Příplatková volitelná výbava: 

  • Mulčovací systém
  • Deflektor
  • Tažné zařízení
  • Motorový zametací kartáč
  • Motorový provzdušňovač (vertikutátor) trávníků
  • vyhrnovací radlice
  • Sklopný vozík 

 

Více informací o skupině produktů

  Travní traktory Honda jsou známé na českém trhu svou bezkonkurenční kvalitou a nejvyšším pohodlí při práci s těmito stroji. Díky maximální důraznosti na kvalitu při výrobě se může Honda pochlubit i s pětiletou zárukou

Ostaní výrobky v kategorii

 V naší provozovně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto stroje. Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a poradenský servis.

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační travní sekačky, benzínové sekačky, mulčovací sekačky, značek: Honda, VARI. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení