Náhradní díly

Opravujete zahradní techniku svépomocí?

Tak jsme tu pro Vás , abychom vám pomohli. Český národ je odjakstěživa národ kutilů. I my jsme začínali jako kutilové!

Máte problém se svoji zahradní technikou, chcete si ji opravit sami a nevíte jak na to?

Jednoduše na zavolejte na telefonní čísla: +420 606 755 057 nebo: +420 602 953 263 264. Popřípadě okamžitě pište na e-mail: servis@krtuv-raj.cz napište přesný popis stroje, opište z výrobního štítku všechny údaje, napište výrobní číslo motoru. Pro lepší idntifikaci zašlete i foto stroje a potřebného náhradního dílu.

Popište svými slovy závadu: jak se stroj chová, jak se choval než závada vznikla, co dělá a co nedělá. Udejte svůj názor na závadu, kde si myslíte kde je chyba nebo vadný náhradní díl. My Vám pomůžeme závadu idetifikovat, když bude třeba zašleme Vám potřebný rozkres náhradních dílů pro přesnou idntifikaci a když si budete troufat závadu opravit sami, tak Vám budete-li chtít, zašleme potřebný náhradní díl. Když si nebudete troufat opravit závadu sami, klidně stroj můžete po předchozí dohodě  dopravit k nám do servisu a nebo je možnost využití naší vlastní dopravy popřípadě můžeme k Vám pro stroj zaslat přepravní službu. Při zasílání přepravní službou, musí být vylity však všechny kapaliny, stroj řádně zabalen a zabezpečen, aby se nepoškodil v případě převrácení. Přepravní služby většinou moc nehledí na to jak má krabice stát. Uloží ji do auta klidně vzhůru nohama nebo i na štorc. Když se tomutu chcete vyhnout, tak je potřeba stroj upevnit na dřevěnou paletu, tam je největší záruka, že stroj nebude převrácen.

Dodáváme náhradní díly na tyto stroje:

- VARI, TERRA kompletní systémy --- jednoosé malotraktory, bubnové sekačky, mulčovače, rotační kypřiče, štípače dřeva, vozíky za malotraktory, zametací kartáče, pluhy, brány, sazeč brambor, atd

- HONDA motorové stroje --- sekačky na nízkou trávu, travní traktory, křovinořezy, plotostřihy, sněhové frézy, elektrocentrály, benzínové motory, čerpadla s benzínovými motory

- ABG --- sekačky na nízkou trávu, bubnové sekačky, křovinořezy,

- Motor Jikov --- sekačky bubnové, motory dvoutaktní, sekačky na nízkou trávu, mulčovače,

- Briggs & Stratton  --- benzínové motory, elektrocentrály, vysokotlaké myčky

- Murray --- sekačky na nízkou trávu, travní traktory

- Karsit --- travní traktory

- Seco group --- travní traktory, mulčovací stroje

- ama-Czech --- křovinořezy, sekačky na nízkou trávu, travní traktory, zametací kartáče, benzínové řetězové pily

Vares --- přívěsné vozíky za kultivátory a travní traktory, drtiče větví Shark, drtiče ovoce, sněhové radlice

Rykov --- zametací kartáče, sněhové radlice

- Weibang --- travní sekačky, štípače dřeva

- VeGa --- travní sekačky, štípače dřeva, travní traktor

- Active --- benzínové řetězové pily, křovinořezy

- Hecht --- benzínové řetězové pily, travní sekačky, plotostřihy

 

Nehleďte na to, že tu na stránkách zdaleka nejsou vyobrazeny všechny náhradní díly. Než odejdete jinam, zkuste nás kontaktovat a uvidíte, zda-li umíme dodat náhradní díl nebo ne.

Jen to jednou vyzkoušejte.

 

Náhradní díly na zahradní techniku

Stránky s náhradními díly pro zahradní  techniku.  Na těchto stránkách budou umístěny oběžně používané a zákazníky snadno objednatelné náhradní díly ze sortimentu zahradní techniky. V levém sloupci je nabídka typu zaměření náhradních dílů kterou si můžete rozkliknout a na stránce se vám objeví e-shop s náhradními díly a k nim příslušné fotografie. Po vybrání ND a jeho uložení do nákupního košíku je třeba vyplnit objednávací formulář.
   

Způsob zasílání Náhradních dílů:

  1. Dobírka (PPL nebo Česká pošta)
  2. Vyzvednutí na provozovně

Kvalitní dodávky náhradních dílů na zahradní techniku, kde je sehnat?

Myslíte si, že když má servis na ceduli napsáno: "Opravujeme zahradní techniku všech značek". Dopravdy věříte tomu, že může tento servis naprosto dokonale znát problematiku jednotlivých výrobců těchto strojů? Jste přesvědčeni o tom,  že může být tento servis řádně proškolen od všech výrobců? Oslovili Vás znalosti tohoto servisu, že může tyto stroje znát podrobně? Věříte tomu, že tento servis má ke všem strojům tolik potřebné manuály oprav a seřizovacích hodnot, za které se platí nemalé peníze? Uchvátilo Vás jak má tento servis ke všem strojům potřebné katalogy náhradních dílů, včetně použití na jednotlivých výrobních číslech těchto strojů?

Já si myslím po dvaceti letech své praxe, že to možné není. Ale odpovězte si sami.

Ani my totiž nedokážeme vzít do opravy kdejaký stroj jakékoliv značky. A to už jsem za tu řádku let viděl spoustu kvalitních a méně kvalitních strojů od různých výrobců. Stejně občas stanu ůžasem co se sem a od koho dováží.

A  přesto se těmito cedulemi po svých jízdách po vlastech českých setkávám velice často.

My takovouto ceduli NEMÁME, DOOPRAVDY TAKOVOU CEDULI NEMÁME !!!!

Přijeďte se přesvědčit na vlasní oči.

 mohlo by Vás též zajímat jak k servisu zahradní techniky přistupujeme my

Po předchozí dohodě lze Vaše stroje na větší opravy dovézt našim vozidlem k nám do servisu.

Cenový sazebník

Hodinová sazba technika u zákazníka 560,- Kč s DPH
Dopravné 10 Kč/km nebo dle dohody

 

 kontakt

Firma Krtkův ráj zahradní technika - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá servisem a opravami malé zahradní, zemědělské, komunální techniky a stavební techniky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   

Přihlášení