Odstranění poruch sekaček a zahradních traktorů bez hrozby vysoké ceny.

Přesně nevíte co potřebujete, neznáte odborné názvy? Popište zkrátka problém poruchy svými slovy zde do odesílacího formuláře!!

Chová se vaše sekačka, zahradní traktor, křovinořez trochu jinak. Nebo se dokonce nechová nijak! Vyplňte formulář a možná najdeme řešení.

Kontrolný kód

i

Jak projít sekací sezonu bez zbytečných starostí?

Povím vám příběh jednoho vzdálenějšího kamaráda, který byl tak rozzuřený na jeden intenetový obchod, že skoro nemohl ani mluvit. Jednoho dne v pátek opoledne šel sekat zahradu a co čert nechtěl, najednou sekačka škrtla, prdla a že dál fungovat nebude. Víte jaké bylo jeho rozčarování, když si uvědomil jak bude manželka lamentovat, že v sobotu přijde kolem dvaceti známých na rodinnou oslavu pod pergolou a zahrada je neposekaná!!!! Kamarád ještě téhož dne v pátek zavolal k tomu prodejci, bohužel se tam s ním o rychlé opravě nebo zapůjčení stroje nikdo nechtěl vůbec bavit. Pak teprve po delší době se mi přiznal, že při koupi sekačky ho zajímala pouze cena a nezajímal se o další nabízené služby..............

V našem autorizovaném servisu se specializujeme na generální opravy a servis, včetně běžné údržby těchto značek a výrobců nejen zahradní techniky a příslušenství:

Honda, Vari, Briggs & StrattonKarsit, ama-Czech, Motor Jikov, Robus, Seco Group, Murray, 

Vares, Rykov, Castor, Oregon.

 Neváhejte se zeptat na opravu i na značku, která tu není uvedena. Už jsme mnohokráte dokázali pomoci i  velice nešťastným majitelům vlastnící různé zahradní traktory a benzínové sekačky, či jiné zahradní nářadí.

V naší opravně se specializujeme na opravy a veškerý servis benzínových motorů: Honda, Briggs & Stratton, Motor Jikov. Tyto motory umíme opravit nejenom v zahradní technice, zahradních traktorech, benzínových sekačkách, v různém zahradním nářadí, v travních sekačkách a bubnových sekačkách. Opravujeme a seřizujeme křovinořezy, řetězové benzínové pily, ale i elektrocentrály, záložní zdroje elektrické energie,  různá čerpadla, řezačky betonů a asfaltů, vibrační desky, samojízdné stroje, malotraktory, vyprošťovací zařízení, hydraulická čerpadla a i jiné stroje.

Brousíme řetězy benzínových pil, ostříme a vyvažujeme žací nože benzínových a elektrických sekaček, brousíme nástroje křovinořezů.  Dokonce máme sběrnu i na broušení pil do cirgulárek a různých truhlářských nástrojů jako jsou třeba hoblovací nože. 

Samořezjmostí je přesná a odborná diagnostika závad.

Dost často napravujeme neodborné zásahy lidí, kteří v dobré víře ušetřit nebo zvýšit výkon stroje, zasáhnou do různých regulací a bezpečnostních prvků, těmito neodbornými zásahy si tito zákazníci opravu někdy značně i zbytečně prodraží.  My tomu říkáme " Napadeno kutilem".

Je pro vás problém stroj dovézt? Můžete i využít možnosti naší dopravy. Pro stroj za úhradu si sami dojedem a nebo jej můžete nechat přepravit sběrnou službou. Vše záleží na vzájemné dohodě.

Garanční, běžné a generální opravy, včetně běžné údržby Vám provedeme na těchto profesionálních, poloprofesionálních a hobby strojích:

 Hlavním naším zaměřením je servis zahradních traktorů a bubnových sekaček.

- zahradní benzínové sekačky - travní traktory, riedery, zahradní traktory
- motorové benzínové pily - křovinořezy, vyžínače, motorové kosy
- bubnové sekačky, mulčovače - vertikulátory, provzdušňovače trávníků
- rotační kypřiče a plečky, - malotraktory, zahradní traktory
- elektrocentrály - benzínová čerpadla
- zametací kartáče - sněhové frézy
- benzínové vysavače a foukače listí - benzínové plotostřihy
- motorová kolečka - pásové transportéry
- motorové vrtáky - golfová vozítka
- řazačky asfaltu a betonu - minibary, mininakladače, minirypadla
- hladičky betonu - benzínové motory v chladících zařízeních
- benzínová čerpadla - plovoucí čerpadla
- úklidové stroje s benzínovými motory - drtiče větví s benzínovými motory
   
Další služba se kterou se u nás obejdete:  
- broušení řetězů benzínových a elektrických pil - broušení a vyvažování žacích nožů
- opravy řetézů řetězových pil - dodání pásů do pásových pil na zakázku
- broušení různých pilových kotoučů - ostření hoblovacích nožů
- broušení záhlubníků - broušení frézek
- broušení kotoučů cirkulárek a okružních pil - broušení nástrojů s tvrzenými plátky

 

Používáme pouze originální náhradní díly u kterých vždy máte záruku na dobu dlouhé životnosti. Použitím neoriginálního náhradního dílu, je většinou životnost stroje podstatně kraší a co víc mnohdy je ohrožována i bezpečnost obsluhy a okolí. Použitím neoriginálního náhradního dílu by Vám mohla vzniknout nějaká škoda na majetku, nebo dokonce úraz. Máme neustále skladem více jak 5000 položek obrátkových náhradních dílů.

Provádíte-li si opravu sami, při objednání náhradního dílu u nás, Vám neúčtujeme kromě případného poštovného žádné jiné příplatky a doplatky např. za montáž. Náhradní díly zasíláme službou České pošty, nebo PPL.

Samořejmostí je záruka poskytovaná na veškeré opravy provedené v našem servisu.

Po dohodě a přesném identifikování závady jsme schopni vyjet za Vaším strojem na opravu na Vámi určené místo v terénu.

Držíme rozsáhlý sklad náhradních dílů. Naši stálí zákazníci mají malou výhodu, nemusejí si pamatovat přesné označení a výrobní čísla svých strojů. Toto je naše starost. Držíme si rozsáhlou evidenci těchto strojů - takzvaný chorobopis.

Příklad: Zavolá majitel firmy, který vlastní 10 různých strojů a jezdí k nám nakupovat. Požaduje klínový řemen sečení na zelený traktor. My se ho už více nevyptáváme, nehoníme ho od čerta k ďáblu zjišťovat výrobní čísla, typ, označení, míry atd. My zkrátka víme přesně jaký typ zeleného traktoru vlastní. Vyhledáme potřebný náhradní díl a okamžitě mu posíláme správný požadovaný klínový řemen.

Toto je samozřejmostí u strojů u nás zakoupených a u strojů u nás servisovaných.

Se servisem výše uvedených strojů se u nás obejde jak majitel domu, nebo chalupář, tak i správci zeleně, obcí a měst. Zrovna tak dokážeme uspokojit s opravou a s dodáním náhradních dílů profesionála od stavebních firem či hasičů atd.

Nevyhodíme Vás ani když k nám přijdete se strojem zakoupeným jinde. Akorát Ti co mají stroj zakoupený u nás mají mimo jiné výhody hlavně přednost v pořadí oprav, což naši věrní zákazníci oceňují hlavně v největší sezóně, kdy stroj potřebují mít opravený rychle.

V oboru servisu máme už  20 let zkušeností, kdy jsme se pravidelně každý rok podrobujeme školením a vzdělávacím kurzům našich dodavatelů a výrobců strojů. Sbíráme stále nové a nové zkušenosti. Nyní jsme se dopracovali mezi horní špičku servisů zahradní techniky v republice. Ale i když už zkušeností máme dost, neustále se náš tým odborně vzdělává, abychom udrželi krok s nemodernějšími technologiemi, abychom uměli používat nejmodernější vymoženosti moderní techniky a diagnostiky při určování závad a různých problémů.

 

Jak správně identifikujete správně vámi požadovaný náhradní díl?

Pro správnou idetifikaci náhradního dílu potřebujeme znát přesný typ stroje. To znamená typ, model, výrobní číslo, popřípadě rok výroby.

Když nám nový zákazník, kterého nemáme v evidenci zavolá, že má sekačku červenou, tak pouze tato informace doopravdy nestačí k přesnému určení potřebného náhradního dílu.

POZOR u většiny výrobků je někdo jiný výrobce motoru a někdo jiný vyrábí podvozek. Tyto dva základní pojmy nelze ztotožňovat.

Malá rada:

U bubnových sekaček je štítek na šasí.

U zahradních traktůrků je výrobní štítek většinou pod sedačnou, nebo na rámu stroje

U zahradních sekaček je štítek sekačky umístěn na skeletu.

U motoru Briggs & Stratton: model ............... type .................. code ..........................

Motory Honda GCV 160 mají např: GJAAE - 105238 N2E8

Dvoutakní motory Jikov mají výrobní číslo za výfukem

 

může Vás též zajímat něco o náhradních dílech na zahradní techniku

Nebudete-li si vědět rady kde máte výrobní štítek, nebo výrobní číslo najít, domluvte se s námi vemte telefon do ruky a postavte se ke stroji, my Vás navedeme, kde asi to číslo bude ukryté.

Když si ješte po té nebudete jistí, zašleme Vám e-mailem rozkres náhradních dílů na požadovaný stroj.

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá servisem a opravami malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení