Sekačka s pojezdem Honda HRG 466 SKEP

Moderní pojezdová sekačka Honda HRG 466 SK

 

 Sekačka Honda HRG 466 SK

 

  • Stroje HONDA nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadují řádný předprodejní sevis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.

Více o produktu:

 

Motorová sekačka Honda HRG 466 SKEP s elegantním designem a pětiletou zárukou kvality. Benzínová sekačka Honda HRG 466 SKEP je vhodná nejen pro ženy díky svému snadnému (EASY) startu. Lehká skladovatelnost a manipulace se sekačkou Vám dodá maximální spokojenosti ve všech směrech. Lehce se tyto sekačky převáží v kufru osobního automobilu. Benzínové motorové sekačky Honda jsou známy svoji velmi nízkou spotřebou paliva, tichým chodem a velkým kroutícím momentem motoru, díky kterému spolu s automatickou dekompresí je startování opravdu snadné jak pro starší lidi, tak pro ženy, které nemusejí překonávat kompresi. Speciálně tvarovaný korpus sekačky umožňuje sekat a hlavně sbírat i vlhkou trávu, třeba po dešti a nebo za ranní rosy. 

Sekačky Honda ISY mají u Hondy už mnoholetou tradici. Naše firma první sekačku Honda ISY prodávala více jak před 17lety a některé stále navštěvují náš servis na pravidelnou údržbu. Honda zachovala původní osvědčenou konstrukci sekaček Honda ISY a postupně je doplňuje pouze o nezbytné, či vhodné úpravy, tak aby zákazník moh stále věřit kvalitní konstrukci Japonského jména. 

Posledním zásahem a tudíž novinkou v konstrukci sekaček Honda ISY HRG 466 je vylepšení již osvědčeného mulčovacího systému. Do této doby byli sekačky Honda ISY dodávány standartně s dvěma žacími noži. Tedy s jedním plochým předsekávacím a druhým klasickým výhozovým na který jsme u těchto sekaček zvyklí. Tyto dva nože vzájemně nenarušovali proudění vzduchu a tudíž bylo možné se sekačkou jak mulčovat tak nasbírat zcela naplněný koš trávy. 
Nyní nám Honda připravila u sekaček Honda HRG 466 SKEP ISY jednoduché přepínání mezi sběrem a mulčováním, které odbourá použití mulčovací ucpávky. Můžete tedy okamžitě přepnout ze sběru do koše do mučovacího režimu bez toho aniž by jste museli hledat mulčovací ucpávku :-) 

Obě nápravy pojezdových koleček jsou v jednom celku, to znamená, že se nevylamují jednotlivá pojezdová kolečka ze skeletu sekačky. Mulčovací sada už je u této sekačky pro vás zamontována. Sekání trávy provádějí dva speciálně tvarované nože.

 

Technické parametry:

 

Motor  GCVx 145H
Záběr sečení 46 cm
Pojezd ANO
Zdvihový objem 145 ccm
Jmenovitý výkon motoru  2,7/2.800 (kW/min)
Výkon stroje  5,5 HP
Počet rychlostí 1
Průměr kol(před / zad.) 178 / 212 mm
Bezpečnostní brzda ano
Nastavení výšky sečení (mm)

6 poloh

20-74

Skelet sekačky lakovaný ocelový plech
Obsah koše(l) 55
Garantovaná hlučnost dB(A) 94
Sklápěcí rukojeť ano
Mulčovací sada ano v  zákl. výbavě
Počet žacích nožů 2
Hmotnost(kg) 32
záruční doba 5 let
původní cena 17 490 Kč
akční cena s DPH

15 990,- Kč

Stroj Honda zakoupíte pouze v naši značkové prodejně!

Sekačka je vhodná k sekání a sbíráni trávy kolem domů, na zahrádkách, částečně na údržbu hřbitovů a do menších firem.  

 

V naší opravně provádíme veškeré opravy, včetně pravidelných záručních a pozáručních prohlídek na tyto stroje. Samozřejmostí je  prodej náhradních dílů a poradenský servis.

Více informací o skupině produktů

 

  • Sekačky Honda jsou známé na českém trhu svou bezkonkurenční kvalitou a pohodlím při práci s těmito stroji. Díky maximální důraznosti na kvalitu při výrobě se může Honda pochlubit i s pětiletou zárukou

Ostatní výrobky v kategorii

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační travní sekačky, benzínové sekačky, mulčovací sekačky,  značek: Honda. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení