Zajímá vás jak sekat s bubnovou sekačkou VARI bez námahy?

Bubnové sečení neboli diskové sekačky

 

Základní informace o bubnových sekačkách VARI:

Nejdříve než se rozhodnete pro výběr nějaké bubnové sekačky VARI, řádně si rozmyslete jestli doopravdy potřebujete trávu sušit a dělat se sušením a úklidem trávy všechny potřebné práce s tím spojené. A nebo vám je tráva na obtíž a potřebujete ji pouze 3x až 5x jenom posekat, aby se vám nemnožil plevel a aby vám pozemek nedělal ostudu. Je-li toto Váš případ čtěte na tomto odkazu.

 

Když potřebujete trávu sušit, tak čtěte dále:

Bubnové sekačky VARI na vysokou trávu slouží převážně k využití při sušení sena nebo sekání trávy na krmení. Při správném způsobu použití lze využít i pro sekání polehlého porostu. Není potřeba trávu odhrabovat, lze sekat i v posekaném porostu.
Patentově chráněné uložení čtyř výkyvných nožů pod úhlem 3° zaručuje, že se při nárazu o kámen nože otočí a nepoškodí se žací buben. Přidané bezpečnostní prvky splňující evropské normy pro bezpečnost práce, spolu s intuitivním ovládáním stroje, zaručují kvalitní a bezpečné sečení veškerých travnatých porostů, včetně tenkých náletových rostlin nedřevnatého charakteru. Použitá konstrukční řešení u bubnových sekček VARI  ve spojení s  ekologickými motory HONDA a pětiletou zárukou řadí výrobky VARI mezi absolutní špičku v letošní nabídce. Náhradní díly na tyto stroje máme většinou skladem.
 

 

Sekačky na vysokou trávu se dělí na jedno-účelové stroje nebo stavebnicový systém.
K sekání a sušení trávy je lepší vybrat jednoúčelový stroj nebo stavebnicový systém?
Stavebnicový sytém si vyberte když chcete ještě další využití stroje - obracení sena, úklid sněhu, zametání, přeprava nákladu.
 

Bubnové sečení VARI můžete uplatnit zejména při těchto činnostech:

 

 • chov králiků
 • chov hospodářských zvířat
 • sušení sena
 • sekání trávy
 • sečení jemných náletových dřevin
 • vysekávání rákosu

Bubnové sekačky dodáváme od těchto firem:

 

 •  Vari

 

Na kompletní sortiment bubnových sekaček VARI provádíme záruční a pozáruční opravy včetně dodávek náhradních dílů. Najdete u nás kompletní servis na tyto výrobky i poradenskou činnost.

Jaké si musíte položit otázky, před výběrem bubnové sekačky VARI na vysokou trávu?

 

 1. Jak vekou plochu budete sekat
 2. Kdo bude sekat se strojem? žena nebo senior?
 3. Budete trávu dopravdy zužitkovávat?
 4. Chcete i obracet seno?
 5. chcete se sekačkou i odklízet sníh?
 6. Využili by jste i na jiné práce stavebnicový systém VARI?
 7. Budete sekat občas nebo často spíš   na profesionální využití?
 8. Kam budete se sekačkou jezdit na údržbu?

V naší nabídce jsou tyto bubnové sekačky:

 

Nejžádanější bubnové sekačky:

 Sekačka VARI Líza DS 521  Sekačka VARI Lucina BDR 620  Sekačka Samson 56    
       

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří rotační travní sekačky, bubnové sekačky, sekačky na vysokou trávu značky VARI. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.
 

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení