Potvrzení účasti na ukázce práce systému VARI.

Zde se závazně přihlašte na bezplatnou praktickou ukázku strojů VARI.

Chcete se zdokonalit v ovládání strojů VARI? Rádi byste také poznali zkušenosti z praxe i ostatních uživatelů výrobků VARI?

 

Přijeďte do Libice nad Cidlinou ve dnech 17. nebo 18.10. 2014 od  9.30 hodin na podzimní praktickou ukázku strojů VARI přímo na poli.

 

Závazně se přihlašte na níže uvedeném formláři.

 

Na této praktické ukázce si vyzkoušíte orbu, kypření půdy, sečení s bubnovými sekačkami, sečení přerostlé trávy mulčovači, drcení větví do průměru 5,5cm.

 

Připravte si spoustu dotazů na odborníky, co můžou mluvit do vývoje nových strojů VARI. Vždyť bez Vás, uživatelů VARI by nebylo pro koho vyrábět! I když vlastníte VARI třeba 20 let, garantuji Vám, že se určitě dozvíte nové informace.

 

Vyplňte tento formulář.

 

 

 

 

 Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá prodejem a servisem malé zahradní techniky. Náš sortiment tvoří malotraktory, bubnové sekačky,  mulčovače, drtiče větví firmy VARI. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení