Servis zahradní techniky VARI

Seřízení, údržba, servis, opravy, bubnových sekaček, mulčovačů, stavebnicového systému VARI

Už jsme mnohokráte pomohli  velice nešťastným majitelům vlastnící různé zahradní traktory a benzínové sekačky, či jiné zahradní nářadí.

 

Provádíme také opravy a veškerý servis benzínových motorů: Honda, Motor Jikov. Tyto motory umíme opravit nejenom v zahradní technice, zahradních traktorech, benzínových sekačkách, v různém zahradním nářadí, v travních sekačkách a bubnových sekačkách. Opravujeme a seřizujeme křovinořezy,  ale i elektrocentrály, malotraktory.   Samořezjmostí je přesná a odborná diagnostika závad.

Dost často napravujeme neodborné zásahy lidí, kteří v dobré víře ušetřit nebo zvýšit výkon stroje, zasáhnou do různých regulací a bezpečnostních prvků, těmito neodbornými zásahy si tito zákazníci opravu někdy značně i zbytečně prodraží. 

Nemáte-li možnost stroj k nám dovézt do opravy, můžeme za úhradu pro něj sami dojet a nebo jej nechat přepravit sběrnou službou. Vše záleží na dohodě.

Garanční, běžné a generální opravy, včetně běžné údržby Vám provedeme na těchto profesionálních, poloprofesionálních  a hobby strojích VARI:

 

- zahradní benzínové sekačky - bubnové sekačky, mulčovače
- rotační kypřiče a plečky, - křovinořezy, vyžínače, motorové kosy
- zametací kartáče - benzínové vysavače a foukače listí
- benzínové plotostřihy - malotraktory, zahradní traktory
- plovoucí čerpadla - sněhové frézy
   
Další služba se kterou se u nás obejdete:  
- broušení řetězů benzínových a elektrických pil  
- opravy řetézů řetězových pil  

 

Používáme pouze originální náhradní díly VARI u kterých vždy máte záruku na dobu dlouhé životnosti. Použitím neoriginálního náhradního dílu, je většinou životnost stroje podstatně kraší a co víc mnohdy je ohrožována i bezpečnost obsluhy a okolí. Použitím neoriginálního náhradního dílu by Vám mohla vzniknout nějaká škoda na majetku, nebo dokonce úraz. Máme neustále skladem více jak 5000 položek obrátkových náhradních dílů.

Provádíte-li si opravu sami, při objednání náhradního dílu u nás, Vám neúčtujeme kromě případného poštovného žádné jiné příplatky a doplatky např. za montáž. Náhradní díly zasíláme službou České pošty nebo PPL.

Samořejmostí je záruka poskytovaná na veškeré opravy provedené v našem servisu.

Po dohodě a přesném identifikování závady jsme schopni vyjet za Vaším strojem na Vámi určené místo v terénu.

Držíme rozsáhlý sklad náhradních dílů. Naši stálí zákazníci mají malou výhodu, nemusejí si pamatovat přesné označení a výrobní čísla svých strojů. Toto je naše starost. Držíme si rozsáhlou evidenci těchto strojů - takzvaný chorobopis.

Příklad: Zavolá majitel firmy, který vlastní 10 různých strojů a jezdí k nám nakupovat. Požaduje klínový řemen sečení na bubnovozu sekačku. My se ho už více nevyptáváme, nehoníme ho sem a tam zjišťovat výrobní čísla, typ, označení, míry atd. My zkrátka víme přesně jaký typ bubnové sekačky vlastní. Vyhledáme potřebný náhradní díl a okamžitě mu posíláme správný požadovaný klínový řemen.

Toto je samozřejmostí u strojů u nás zakoupených a u strojů u nás servisovaných.

Se servisem výše uvedených strojů se u nás obejde jak majitel domu, nebo chalupář, tak i správci zeleně, obcí a měst. Zrovna tak dokážeme uspokojit s opravou a s dodáním náhradních dílů i profesionála.

 

 Nevyhodíme Vás ani když k nám přijdete se strojem zakoupeným jinde. Akorát Ti co mají stroj zakoupený u nás mají mimo jiné výhody hlavně přednost v pořadí oprav, což naši věrní zákazníci oceňují hlavně v největší sezóně, kdy stroj potřebují mít opravený rychle.

 

V oboru servisu máme už  19 let zkušeností, kdy jsme se pravidelně každý rok podrobovali školením a vzdělávacím kurzům našich dodavatelů a výrobců strojů. Sbírali jsme stále nové a nové zkušenosti. Nyní jsme se dopracovali mezi špičku nejlepších servisů zahradní techniky v republice. Ale i když už zkušeností máme dost, neustále se náš tým odborně vzdělává, abychom udrželi krok s nemodernějšími technologiemi, abychom uměli používat nejmodernější vymoženosti moderní techniky a diagnostiky při určování závad a různých problémů.

 

Správná identifikace náhradního dílu:

Vážení pro správnou idetifikaci náhradního dílu potřebujeme znát přesný typ stroje. To znamená typ, model, výrobní číslo, popřípadě rok výroby.

Když nám nový zákazník, kterého nemáme v evidenci zavolá, že má sekačku červenou, tak pouze tato informace doopravdy nestačí k přesnému určení potřebného náhradního dílu.

POZOR u většiny výrobků je někdo jiný výrobce motoru a někdo jiný vyrábí podvozek. Tyto dva základní pojmy nelze ztotožňovat.

Malá rada:

U bubnových sekaček je štítek na šasí.

U zahradních sekaček je štítek sekačky umístěn na skeletu.

Motory Honda GCV 160 mají např: GJAAE - 105238 N2E8

Dvoutakní motory Jikov mají výrobní číslo za výfukem

 

Nebudete-li si vědět rady kde máte výrobní štítek, nebo výrobní číslo najít, domluvte se s námi vemte telefon do ruky a postavte se ke stroji, my Vás navedeme, kde asi to číslo bude ukryté.

Když si ješte po té nebudete jistí, zašleme Vám e-mailem rozkres náhradních dílů na požadovaný stroj.

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá servisem a opravami malé zahradní techniky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení