Posezónní údržba sekaček

Co se sekačkou před zimou?

   Jste majitelé nějaké sekačky, nebo zahradního traktůrku s benzínovým motorem?  Jestliže jste odpověděli ANO, tak tyto řádky jsou určeny právě pro Vás.

   Jistě velice dobře víte, že úplně všechno co je kolem nás potřebuje nějakou alespoň minimální údržbu. Ať je to dům, zahrada, plot, vrata, silnice, nábytek atd. Tak tuto údržbu potřebuje po sezóně i každá benzínová sekačka nebo travní traktor. Netvrdím, že musíte hned letět se svojí sekačkou před jejím zimním uložením někam do servisu. Nemusíte jenom v tom případě, když jste si na 100% jisti, že údržbu a uložení před zimou zvládnete sami a odborně. Totiž každá práce a činnost má své tajné fígle, které ví jenom odborník, který tutu činnost provádí denně. Znáte to, auto Vám nejede nebo řádně nestartuje dojedete s autem ke svému kamarádovi co jezdí v práci s náklaďákem a přeci "perfektně rozumí autům". Ten kamarád se Vám pošťourá ve Vašem nemocném autě, řekne si o dvě nebo tři stovky na pivo a Vy záříte spokojeností nad tím, že jste ušetřili. S autem vyrazíte na první delší cestu a po čase však zjistíte, že ta oprava není to pravé ořechové. Nu což navštívíte ještě jiného kamaráda a výsledek je stejný jako před tím. Nakonec navštívíte oborný autorizovaný servis, zaplatíte například 2.000 Kč. Nadáváte v tu chvíli jak jsou v tom servisu drazí, ale přesto si odvážíte auto opravené. No a po týdnu ježdění zjistíte, že auto už neškube, perfetně startuje atd. Po měsíci Vás přejde vztek jak jste draze zaplatili v servisu a říkáte si, že jste měli tam jet hned a že vůbec jste neměli jezdit k těm dvěma kamarádům a mohli jste si vlastně ušetřit 600 Kč. Ono to je bohužel jako se vším - musí se vědět jak na to. No tento samý případ je i u sekaček a zahradních traktůrků. 

   Takže jestli máte zájem, rádi Vám Vaši sekačku, zahradní travní traktor, nebo i jinou zahradní techniku  po předchozí domluvě prohlédneme, provedeme zazimování, údržbu, seřízení a odzkoušení všech funkcí. Nenechávejte tuto činnost až na jaro, protože z důvodu někdy méně kvalitních paliv, by se Vám toto zanedbání mohlo pěkně prodražit. Lidí co chtěli značně ušetřit a po té zbytečně zaplatili třeba i 5x více tu vidíme čím dál více. A to bych Vám přál vidět ty jejich obličeje, když jim ukážeme a vysvětlíme co jenom stačilo k tomu, aby oprava stála třeba jenom 600 Kč místo 3.000 Kč. Věřte mi, že tito šetřílci by v tu chvíli dali rádi mnohem víc, aby byli s tímto problémem seznámeni jako máte možnost Vy v tuto chvíli.

   Přeji Vám, aby Vás tento případ nikdy nepotkal a Vy jste se vždy správně rozhodli, kdo Vám zajistí odbornou servisní prohlídku Vaší sekačky, zahradního traktoru, malotraktoru, křovinořezu, mulčovače, benzínové řetězové pily či jiné zahradní techniky.

V případě vašeho zájmu a po předchozí dohodě lze Vaše stroje na větší opravy za úhradu dovézt našim vozidlem k nám do servisu.

 

Cenový sazebník

 

 

Hodinová sazba v našem servisu  420,- Kč vč DPH
Hodinová sazba technika u zákazníka  560,- Kč vč. DPH
Dopravné 10 Kč / 1 km vč. DPH nebo dle dohody

 

Firma Krtkův ráj zahradní technika - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá servisem a opravami malé zahradní, zemědělské, komunální techniky a stavební techniky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení