Motorová pila servis Přelouč, Pardubice

Servis na motorové pily, údržba.

V našem servisu provádíme pozáruční generální opravy a servis, včetně běžné údržby těchto značek a výrobců motorových benzínových pil: Husqvarna, Stihl, Ama, Hecht, Active, Partner, Jonsered, Castor, Grizzly, Vega, Echo.

Používáme pilové řetězy Oregon. Brousíme veškeré řetězy řetězových pil.

Neváhejte se zeptat na opravu i na značku, která tu není uvedena. Už jsme mnohokráte pomohli  velice nešťastným majitelům vlastnící různé benzínové řetězové pily.

Každá opravená motorová pila jde od nás odzkoušená řezáním dřeva. 

Dost často napravujeme neodborné zásahy lidí, kteří v dobré víře ušetřit nebo zvýšit výkon stroje, zasáhnou do různých regulací a bezpečnostních prvků, těmito neodbornými zásahy si tito zákazníci opravu někdy značně i zbytečně prodraží. 

Nemáte-li možnost stroj k nám dovézt do opravy, můžeme za úhradu pro něj sami dojet a nebo jej nechat přepravit sběrnou službou. Vše záleží na dohodě.

Používáme pouze originální náhradní díly u kterých vždy máte záruku na dobu dlouhé životnosti. Použitím neoriginálního náhradního dílu, je většinou životnost stroje podstatně kraší a co víc mnohdy je ohrožována i bezpečnost obsluhy a okolí. Použitím neoriginálního náhradního dílu by Vám mohla vzniknout nějaká škoda na majetku, nebo dokonce úraz. Máme neustále skladem více jak 5000 položek obrátkových náhradních dílů.

Provádíte-li si opravu sami, při objednání náhradního dílu u nás, Vám neúčtujeme kromě případného poštovného žádné jiné příplatky a doplatky např. za montáž. Náhradní díly zasíláme službou České pošty nebo PPL.

Samořejmostí je záruka poskytovaná na veškeré opravy provedené v našem servisu.

Se servisem výše uvedených strojů se u nás obejde jak majitel domu, nebo chalupář, tak i správci zeleně, obcí a měst. Zrovna tak dokážeme uspokojit s opravou a s dodáním náhradních dílů profesionála od stavebních firem či hasičů atd.

 Nevyhodíme Vás ani když k nám přijdete se strojem zakoupeným jinde. Akorát Ti co mají stroj zakoupený u nás mají mimo jiné výhody hlavně přednost v pořadí oprav, což naši věrní zákazníci oceňují hlavně v největší sezóně, kdy stroj potřebují mít opravený rychle.

 V oboru servisu máme už  20 let zkušeností, kdy jsme se pravidelně každý rok podrobovali školením a vzdělávacím kurzům našich dodavatelů a výrobců strojů. Sbírali jsme stále nové a nové zkušenosti. Nyní jsme se dopracovali mezi špičku nejlepších servisů zahradní techniky v republice. Ale i když už zkušeností máme dost, neustále se náš tým odborně vzdělává, abychom udrželi krok s nemodernějšími technologiemi, abychom uměli používat nejmodernější vymoženosti moderní techniky a diagnostiky při určování závad a různých problémů.

 

Správná identifikace náhradního dílu:

Vážení pro správnou idetifikaci náhradního dílu potřebujeme znát přesný typ stroje. To znamená typ, model, výrobní číslo, popřípadě rok výroby.

Když nám nový zákazník, kterého nemáme v evidenci zavolá, že má motorovou pilu oranžovou, tak pouze tato informace doopravdy nestačí k přesnému určení potřebného náhradního dílu.

 

může Vás též zajímat něco o náhradních dílech na zahradní techniku

 

Nebudete-li si vědět rady kde máte výrobní štítek, nebo výrobní číslo najít, domluvte se s námi vemte telefon do ruky a postavte se ke stroji, my Vás navedeme, kde asi to číslo bude ukryté.

Když si ješte po té nebudete jistí, zašleme Vám e-mailem rozkres náhradních dílů na požadovaný stroj.

Třináct základních rad správného používání motorové pily:

1) nepracujte nikdy s pilou v podnapilém stavu a pod vlivem omamných látek

2) vždy se s pilou dobře seznamte

3) nepoužívejte jiné náplně než jsou doporučeny výrobcem

4) vždy mějte pevný a stabilní postoj s mírně rozkročenými nohami

5) používejte vždy ochraný štít nebo brýle

6) pilu držte pevně v obouch rukách

7) neřezejte s tupým řetězem

9) mějte po ruce alespoň jeden kus pilového řetězu na výměnu

10) platí pravidlo na jednu nádrž benzínu je potřeba cca jedna nádrž mazacího oleje na pilový

       řetěz

11) olej na mazání pilového řetězu nepoužívejte nikdy vyjetý například z motoru automobilu

12) pilu vždy mějte opřenou opěrnými zuby, snařte se neřezat pouze špičkou zabráníte tak   

       zpětnému vrhu a "kopnutí" motorové pily

13) při výměně pilových řetězů platí zásada každý třetí pilový řetěz měnit i s řetězkou a vodící lištou

  

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč u Přelouče se zabývá servisem a opravami benzínových motorových pil. Působíme hlavně ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové, Poděbrady a další. Spokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

 

Chcete opravit motorovou řetězovou pilu?:

Kontrolný kód

i

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení