Sekačka až do domu bez poplatku navíc

Sekačka až k Vám domů se zaškolením a předvedením

Proč zbytečně cestovat pro travní sekačku, když si jí můžete nechat dovézt bez dalších nákladů.

Jistě jste se v životě setkali se skládáním něčeho z krabice
Tato činnost je pro laika někdy docela velký problém. Vemte si třeba složení nějaké části nábytku z krabice, kde máte vše rozloženo do šroubku. V rámi všelijakých úspor a hlavně kvůli přepravě a logistice se toto děje i v zahradní technice.

My velice dobře víme, co pro uživatele přináší studování návodu k použítí. A potom dle obrázků složení jakéhokoliv stroje.

Ono to na začátku vypadá velice jednoduše. Jenže spousta lidí návody vůbec nečte a když už jej
čtou tak ve většině případů až tehdy když nastane nějaký malér a nebo něco nefunguje. Když si
přijedete do autosalonu pro auto, taky odjíždíte s autem úplným, s volantem a se sedačkami.
Proč by jste měli dostat sekačku bez namontovaných řidítek a dalších ovládacích prvků?

Pro letošní rok máme pro Vás úplně novou službu a nejenom pro zákázníky z našeho okolí.

Tuto novou službu jsme vytvořili na základě našich letitých zkušeností, kdy nový majitel travní sekačky podlehl líbivé nabídce levného nákupu přes internet od nepoctivých prodejců. Po té co obdržel travní sekačku v přepravním obalu, kdy nebyl řádně proveden přeprodejní servis a pak vznikla škoda z důsledku nesprávného setrojení nebo seřízení stroje. Tyto škody bohužel NIKDY nejsou uznány jako záruční oprava. Pro pár ušetřených stokorun, pak ve finále přišel zákazník o tisíce.

Chcete-li být ušetřeni těchto zbytečných více nákladů na případné opravy?

Vyzkoušejte si naši novou službu, prodej travních sekaček přímo u Vás doma s odborným výkladem a řádným proškolením jak ohledně používání stroje, tak i ohledně případné údržby a všeho co se kolem této problematiky týče. Budete seznámeni s člověkem, který se bude o Vás starat i v letech budoucích. Upozorňuji, že tato námi nabízená služba je bez poplatku, to znamená, že cena stroje se nenavyšuje od další zkryté poplatky.
 

Máte zájem o bližší informace o této službě? Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

  

* Email:
   Jméno:
   Příjmení:
   Město:
   PSČ:
   Telefon:
 

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení