Poradenský servis

Jak můžete vybrat správně zahradní techniku, bez rizika, že by vám nevyhovala? ?

Velmi častým problémem zákazníků s kterými se setkám je, že na svůj pozemek používají nevhodný stroj. Rád bych vám tedy touto cestou vyšel vstříc. 

Rád vám vám dám zdarmai poradenský servis při výběru zahradní a komunální techniky. Tuto službu může využívat celá řada zákazníků od běžných majitelů zahrad a trávníků až po různé komunální spolky zabývající se údržbou zeleně a chodníků. Byť tuto službu praktikujeme už řadu let, tak i přesto ji řada našich zákazníků nevyužívá a vybírají si zcela neprozřetelně stroj, který na ně zapůsobí cenou, ale v dalších letech musí zvažovat nákup stroje nového a to zmnoha důvodů, které při koupi prvního stroje nechtěli od prodavače slyšet. Tyto důvody mohou být například koupě malého zahradního traktoru nebo malé benzínové sekačky na velký a členitý pozemek, nebo koupě jednoúčelového stroje bez možnosti využití tohoto stroje v dalších letech k jiným pracem. Nám tyto špatné nákupy sice přinesou nové obchodní příležitosti, ale občas nedělají bohužel dobré jméno firmě. 

A proto se snažíme zákazníkům co nejlépe poradit při koupi nového stroje. Navrhujeme veškerá možná řešení při využití různých sestav strojů vhodných pro zákazníka a to nejlépe přímo na pozemcích, které se budou těmito stroji udržovat, nebo opracovávat. Když doopravdy cítíme, že zákazník neoblomě požaduje například nevhodnou zahradní techniku, tak radši tomuto člověku doporučíme jiného prodejce, kterému je jedno jak bude kupující se strojem v budoucnu spokojený.

 

Tudíž doporučujeme, pokud se Vám na našich stránkách přeci jen nějaký produkt zalíbil, informovat se o tomto produktu na telefonních číslech +420 606 755 057, +420 602 953 264, nebo na e-mailové adrese: prodej@krtkuv-raj.cz.

 

Děkujeme Vám za chvíle strávené čtením těchto pár řádků a doufáme, že Vám těchto pár rad bude přeci jen užitečných při nákupu zahradní a komunální techniky i v budoucnu.

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb se zabývá prodejem a servisem malé zahradní, zemědělské a komunální techniky. Náš sortiment tvoří zahradní stroje, travní traktory, travní sekačky. Působíme ve Východočeském kraji. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení