Jak lze koupit kvalitní stroj zahradní techniky?

Mylíte si, že si můžete dovolit kvalitní stroj, když na něj momentálně nemáte?

Myslíte si, že se nechá koupit kvalitní sekačka za výhodný peníz?

Uvažujete o koupi sekačky, máte omezený finanční rozpočet a chtěli by jste kvalitní stroj?
Pojďte si přečíst tyto řádky, možná Vás to bude zajímat.

Situace:
Máte uvolněno pouhých 8.500,- Kč ze svého rodinného rozpočtu. Sekačku nutně potřebujete. Doopravdy více si dovolit nemůžete. Což plně chápu a čemu rozumím.

Ale tato situace má řešení, i já jsem dlouho takto výhodnou nabídku nedokázal svým zákazníkům nabídnout. Protože nejprve jsem tomu také moc nevěřil, trochu jsem taky této problematice moc nerozuměl. Po zkoušení různých možností jsme dopěli až k tomuto řešení. Zákazníci z něj bývají unešení a většinou jej využijí. Rozhodnutí je stejně jenom a jenom na Vás.
Nyní Vám uvedenu příklad.
Nabízím Vám kvalitní sekačku s pětiletou záruční dobou, při slušném zacházení s životností až 15 let. Lehce ovladatelnou, ženy ji mají velice oblíbenou, každý důchodce ji i po několika letech provozu nastartuje. Tato sekačka však stojí 14.990,- Kč. Nyní si určitě klepete na hlavu, že jsem se úplně zbláznil a že takovou hromadu peněz nedáte nikdy dohromady.

Tak počítejte se mnou:
Na sekačku složíte u nás zálohu pouhou 1/10 z ceny to je 1.499,- Kč. Což je podstatně méně než Vašich původních uvolněných 8.500,- Kč . Zbylo Vám tedy ještě 7.001,- Kč, které můžete použít na 8,8 splátek z celkového počtu 20-ti splátek po 791,- Kč každý měsíc. Takže Vám tedy zbývá naspořit pouze 11,2 x 791,- Kč. Vy ale už máte naspořeno 8,8 splátek. No a když rozmělníme tu zbývající částku do 20-ti splátek, protože už nyní si můžete dávat peníze stranou tak Vám to dělá 443,- Kč měsíčně. Myslíte, že nedokážete ušetřit měsíčně 443,- Kč??? To je zhruba 22 piv to znamená ani ne jedno pivo denně, je to cca 7 krabiček cigaret to je zhruba 4,5 cigarety denně, je to též jedna návštěva dámy u kadeřníka, je to taky zhruba jedno vylepšení dámských nehtů, je taky jedna lepší večeře v restauraci, je to také 150 zbytečně ujetých km osobním automobilem a mohl bych dále pokračovat ve výpočtu.
No a ve výsledku přeplatíte částku 14.990,- Kč celkem o 2.239,- Kč. Za 20 měsíců to je zhruba 112,- Kč měsíčně navíc než které by jste dali při platbě v hotovosti. Myslíte ještě, že se Vám stále vyplatí koupit levný šunt za mizerný peníz a nebo trochu přemýšlet, uvažovat a zakoupit kvalitu.
To jsem se zde ještě nezmínil o tom že ta kvalitnější sekačka Vám uspoří i pohonné hmoty, což za 15 let provozu je také nemalý peníz. Ještě jsme se také nezmínil o tom, že v horizontu 15-ti let koupíte levné sekačky minimálně dvě. Mohl bych tu uvést další technické argumenty, ty ale nejsou záměrem tohoto dokumentu. Záměrem je vysvětlení možností financování kvalitnějšího stroje.
A co víc? Dokážeme Vám zajistit, že i když se náhodou nacházíte mimo náš rajón obslužnosti, tak Vám zajistíme naservisování, předvedení stroje, zaškolení obsluhy po celé České republice.
Tento modul lze aplikovat na veškerou zahradní techniku v celkové hodnotě od 10.000,- Kč výše.

Zajímá Vás tato varianta? Tak si zde klikněte níže o bližší informace
 

   Jméno:
* Email:
 

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení