O firmě

Vítám Vás tímto na stránkách Krtkův ráj,

Vítám Vás tímto na stránkách Krtkův ráj,

jmenuji  se Luboš Suchochleb a jsem majitelem malé rodinné firmy

se zaměřením na prodej a servis zahradní techniky. Firmu jsem založil roku 1992. Celou dobu se zabývám hlavně servisem a prodejem malé zahradní techniky v obci Sopřeč u Přelouče okres Pardubice. 

Nejdříve jsem pracoval sám jak to dříve bývalo v garáži. Pak postupem času mi začala pomáhat manželka a po té přišli první zkušenosti se zaměstnaci.

Za ty roky praxe jsme se společnými silami dostali do stavu spolupráce už jen s dodavateli a výrobci, kteří nás umí řádně proškolit, předávají nám své zkušenosti, učí nás jak správně pracovat jak s  těmito stroji, učí nás ovládat diagnostické přístroje potřebné k opravám těchto strojů, řádně s námi řeší veškeré případné problémy se záručními a pozáručními opravami, dodávají nám náhradní díly i na starší typy strojů nejen našich zákazníků. No a když si i my někdy nevíme rady kudy kam, dokáží nám poradit a pomohou nám k cestě spokojeného zákazníka s jejich výrobkem.

   V neposlední řadě těmto strojům sami věříme, protože je sami používáme a tyto stroje i předvádíme v plném nasazení zákazníkům. Takže tyto stroje u nás dostanou dost zabrat, když zákazník pod naším dohledem stroj zkouší, věřte, že jej nikdy nešetří. Dělá s nimi kousky, které se svým strojem nikdy nedělá.  A přesto fungují a my je rádi předvedeme i Vám.

    V roce 2001 jsme otevřeli první naši prodejnu v Přelouči, kde byl rozšířen sortiment o zahrádkářské potřeby, semena, postřiky a dekorativní předměty. Zde jsem získávali vlastně první zkušenosti s doopravdickou prodejnou. Do té doby jsme si některé problémy doopravdické prodejny vůbec nepřipouštěli.

Prodejnu v Přelouči jsme v roce 2009 přemístili nedaleko původního starého místa do větších prostor přímo na proti Policii české republiky.  Protože i tyto prostory jsou pro vystavení a ukázky malé zahradní techniky pro nás nedostačující, vybudovali jsme v průběhu roku 2009 pro Vás i nové prodejní místo včetně servisu a veškerého zázemí na prodej zahradní techniky v obci Sopřeč u Přelouče. 

 

Prodejna zahradní techniky Honda Vari Sopřeč u Přelouče

Nyní Vám zde v Sopřeči můžeme ukázat rozsáhlou výstavku zahradní techniky, včetně možností předvedení v praxi a odborným komentářem k vystaveným strojům. Rádi Vám poradíme při výběru zahradní techniky použitelné pro různé práce na zahradách, pozemcích ba i na pozemcích obcí, nebo na svažitých terénech. Stroje určené pro hobby i silné profesionální nasazení.  

   Umíme poradit nejen při výběru strojů: na údržbu zeleně, sekání, sušení a mulčování trávy, péče o trávník třeba i na fotbalových hřištích, sečení svahů a neudržovaných ploch, převoz menších nákladů na kratší vzdálenosti, zpracování půdy, na úklid sněhu,  práce s palivovým dřevem, výběr zálohových zdrojů elektrické energie, po naší konzultaci na Vás netlačíme a necháme pouze na Vašem rozhodnutí, kde stroj zakoupíte, pouze Vám poradíme na co si máte dát pozor před "perfektními" nabídkami.

   Mimo rady ohledně strojů, se klidně obraďte třeba i pro radu jak ošetřit ovoce, zeleninu, či okrasné rostliny proti různým škůdcům, jak bojovat s mechem v trávníku.  Když nás náhodou někdy zaskočíte Vašim dotazem, na který sami nebudeme znát odpověď hned, učiníme vše pro to abychom Vám dokázali v nejbližší době odborně poradit. Máme se totiž kde zeptat, ještě u větších odborníků než jsme my.

Pomůžou-li Vám naše rady, stroje, nářadí a pomůcky, budeme jenom a jenom rádi

Suchochleb Luboš st. - majitel

 

 

 

 

travní sekačky
Travní traktory
Stavebnice VARI
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
 
   
   
   
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení