Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.  
   


 

Výživa nekvetoucích pokojových rostlin

 Výživa nekvetoucích pokojových rostlin

Jak správně a úspěšně pečovat o stále zelené pokojové rostliny, které kromě světla, tepla, vody a vzduchu potřebují také živiny ?

V zimním období, kdy je krátký den a rostliny nerostou, jsme významně snížili zálivku a hnojili minimálně. Na přelomu února a března, kdy se den prodlužuje, je nutné zvýšit zálivku a rostliny hnojit.

Hnojíme každých 14 dnů po celou dobu vegetace kapalnými hnojivy pro palmy (Pokon Palmy) nebo pro zelené rostliny (Pokon Zelené rostliny) s vyrovnaným obsahem živin.

hnojivo Pokon Palmy Zálivka

Můžeme také použít méně pracný způsob hnojení pomocí tyčinkového hnojiva na zelené (nekvetoucí) rostliny (Pokon Zelené rostliny - tyčinky), které aplikujeme přímo do zeminy v květináči. Z tyčinek jsou živiny uvolňovány postupně v závislosti na vlhkosti a teplotě zeminy.

Pokon Zelené rostliny - tyčinky Pokon Zelené rostliny - tyčinky Aplikace tyčinkového hnojiva

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - Luboš Suchochleb sídlící v obci Sopřeč v okrese Pardubice se zabývá hlavně prodejem a servisem malé zahradní a komunální techniky. Náš sortiment strojů na zahradu jsme pro Vás rozšířili o: ruční nářadí pro zahrádkáře, semena, postřiky, hnojiva, květináče, závlahový program, bazénovou chemii, zahradní dekoraci, substráty, ochranné fólie, zakrývací plachty, předměty k dekoraci a aranžování květin.

Toto vše najdete v naší pobočce na adrese: Krtkův ráj, Pražská 2, Přelouč.

tel: 466 955 002

 


 

 

Zahradní technika -

Luboš Suchochleb

 
   
   
   
 

 

 

 

 

 
   
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz