Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.  
   


 

Kuriozity

Myslíte si, že tento motor z TERRY je neopravitelný?

I z tohoto jsme udělali fungující motor

 

 

I staré motory TERRA jsou ještě opravitelné

Z tohoto motoru TERRA jsme vytvořili fungující pohonnou jednotku ke spokojenosti zákazníka. Původně to vypadalo hrozivě, ale při troše šikovnosti, znalostí problematiky a dostupností náhradních dílů jsme dalšího majitele nefunkčního motoru TERRA udělali trochu šťastným.

 

Zde najdete bližší údaje co s motorem tomuto podobném

  

 

 

 

 

Firma Krtkův ráj - zahradní technika Luboš Suchochleb se zabývá hlavně servisem malé zahradní techniky. Náš sortiment tvoří převážně opravy motorů VARI a TERRA, Motor JIKOV. Působíme na okraji Východočeského kraje. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.


 

 

Zahradní technika -

Luboš Suchochleb

 
   
   
   
 

 

 

 

 

 
   
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz